Pica ne kushte shtepie

Kush do ta merr përgjegjësinë për gabimet në autostradat. Përleshja mes vëllezërve për traktor që u shndërrua në tragjedi (Video) Ekonomi. Mësoni se si të përgatisni Pica shtëpie duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

Picë me hithra Pica portobelo Picë e shpisë. Na ndiqni në Na ndiqni në Instagram . Receta per te bere pice me brume shtepie. Në një enë të madhe përzieni miellin, sheqerin dhe kripën.

Si të largoni qimet e fytyrës në mënyrë natyrale. Ne kete recete do te shohim se si pergatitet brumi baze per pica. Ne kete menyre ju dini se si behet baza e pices dhe mund te pergatisni cdo . Ne fillim zura brumin per cope pica te medha : kg miell. Kështu që edhe pica e bërë në shtëpi do t’ju falë shumë kënaqësi ju dhe familjes tuaj.

Përbërësit (për rreth 8gr brumë) : 5gr miell 3ml . Brumë: recetë për të bërë bukë dhe pica në shtëpi. Brumë bukë: një nga recetat më të vjetra në botë!

Comments have been closed/disabled for this content.